На Вінниччині Nemiroffська горілка «годує» бюджет

Від підприємств промисловості частка надходжень податків до бюджетів усіх рівнів становить 34,8%. Домінуюче положення в структурі надходжень Зведеного бюджету від підприємств промисловості належить харчовій галузі, доля якої складає 77,2%.

Про це повідомляє відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю державної податкової служби уВінницькій області.

В галузевому розрізі найбільші суми податків до бюджетів усіх рівнів надійшли від підприємств промисловості. Їх частка надходжень у загальному обсязі становить 34,8%. Питома вага надходжень від виробників електроенергії, газу та води склала 12%, торгівлі – 7,9%, транспорту та зв’язку – 5,5%,. Платники, що займаються операціями з нерухомим майном, орендою, інжинірингом та наданням послуг підприємцям сплатили 4% усіх платежів, будівельники – 3,7%.

Домінуюче положення в структурі надходжень Зведеного бюджету від підприємств промисловості належить харчовій галузі, доля якої складає 77,2%.

У свою чергу, найбільший вклад у надходженнях харчової галузі – від підприємств лікеро-горілчаної промисловості – 72,8%. Основним платником, галузі є ДП Українська горілчана компанія “Nemiroff”, яким сплачено до Зведеного бюджету протягом січня-квітня 2012 року 258,6 млн.гривень, в т.ч.: акцизного податку – 199,7 млн.гривень, податку на додану вартість – 51,9 млн.гривень, податку на прибуток – 0,4 млн.гривень.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов