Татусяк натравив вінницьких міліціонерів на СЕС

Вінницька обласна рада зобов’язала Управління Міністерства внутрішніх справ Вінниччини до 1 вересня 2012 року проводити регулярні перевірки законності надання службовими особами дозволів приватним підприємцям на господарську діяльність, пов’язану з переробкою м’яса.

Про це йдеться в рішенні Вінницької обласної ради.

Також, депутати рекомендували правоохоронцям зосередити увагу на виявленні протиправної діяльності посадових осіб органів державної ветеринарної медицини, санепідемстанції, адміністрацій ринків та інших уповноважених осіб, які можуть надавати відповідні дозволи і сертифікати на право переробки та реалізації м’яса та м’ясопродуктів.

Загалом, з початку року, працівниками УМВС України у Вінницькій області у сфері службової діяльності задокументовано 99 злочинів, з яких 26 – зловживання владою чи службовим становищем та 16 фактів хабарництва.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов