Співачка із Фінляндії виступила перед стрижавськими зеками (ФОТО)

Першою у турі фінської співачки Ніни Астром вінніцькими пенітенціарними установами стала Стрижавська виправна колонія (№81), де вона побувала у середу, 16 травня. За три дні учасниця «Євробачення – 2000» дасть концерти у 6 виправних закладах Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей.

- Велике значення має те, що життя змінюється, і у кожного є шанс обирати свій шлях. Я – християнка і прагну донести свої знання до кожного, особливо тих, хто наразі обмежений у свободі. Концерти у колоніях надають мені можливість розповісти щось важливе – від серця до серця – знання, які потрібні, щоб змінити долю, – із такими словами звернулась до вінницьких ув”язнених, яких зібралась на концерт повна актова зала, Ніна Астром.

Вона вважає, що кожен із нас – не ідеальний. Співачака зізналась, що також порушувала Закон. “Хто із нас ніколи не порушував Закон? Я – також. Але у мене немає кримінального минулого, бо це були незначні проступки. Проте, ніхто не ідеальний”, – переконує Ніна Астром.

Концерт тривав понад годину. Слухачі вітали гостю із Півночі щирими оплесками і просили співати “на біс”. Але не тільки чудовим виконанням радувала Ніна прихильників свого таланту, які, здається, без перекладача розуміли, про що йдеться і в англомовних піснях. Між виступами вона зі сцени спілкувалась із глядачами, намагаючись поділитись своєю філософією життя та добром.

Це вже другий візит фінської співачки на Україну. Як зізналась Ніна, подібні концерти розпочались із Півночі Росії десять років тому. Спочатку вона відмовилась, але один із друзів, який запропонував такі “сольники”, зумів її переконати. Перший свій концерт для ув”язнених вона пам”ятає як шок. Зізнається, що боялась виступати, сумнівалась, що зможе зустрітись із цими людьми. Але потім зрозуміла, що ці глядачі навіть більш щирі у виявленні свої почуттів, ніж звичані громадяни. “Серед них я відчула себе, як вдома, настільки вони були відкриті до спілкування. І незабаром написала пісню, яка називається “Свобода у тюремних застінках”, бо дізналась про те, що можливо бути вільною, навіть у тюрмі. Якщо людина відчуває внутрішню свободу – вона вільна”, – поділилась Ніна Астром.

Зараз, окрім Росії, географія її виступів поширилась на “особливі” заклади України та Естонії. А цьогорічне травневе турне співачки після Вінницької області, де вона дала концерт ще й у Вінницькій виправній колонії (№86), продовжиться у Житомирі.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов