У депутата Вінницької облради повісився сторож

12 травня в с. Степанівка на території Теплицької філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» повісився сторож

Про це повідомляє прес-служба територіального управління Держгірпромнагляду у Вінницький області.

Вранці, 12 травня, прийшовши на роботу, працівники Теплицької філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» на території зернотоку, знайшли свого 37-річного коллегу повішаним. Чоловік працював сторожем на цьому підприємстві.

За попередньою інформацією, на місці загибелі працівника було знайдено його передсмертну записку із проханням поховати його поряд з дружиною (вона померла 30 квітня 2012 року від онкозахворювання), а доньку віддати на виховання сестрі дружини.

Теруправлінням Держгірпромнагляду створено комісію, яка проводить розслідування даного нещасного випадку.

Довідка

«Зернопродукт МХП» створений компанією «Миронівський хлібопродукт» у 2005 році і займається вирощуванням сільськогосподарських культур, а також тваринництвом.

До складу «Зернопродукт МХП» входять 25 філій у Вінницькій, Хмельницькій, Житомирській і Черкаській областях, які обробляють близько 120 тис. га сільгоспугідь та понад 20 тис. голів великої рогатої худоби та 12 тис. свиней. 90% акцій «Зернопродукт МХП» належить «Миронівському хлібопродукту», 10% - генеральному директору компанії Миколі Кучеру, який є депутатом Вінницької обласної ради.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов