Депутати надали пільги на оплату компослуг прийомним сім'ям та дитбудинкам сімейного типу

Український парламент дозволив прийомним сім'ям та дитячим будинкам сімейного типу, де виховується троє і більше дітей, отримуватимуть пільги на оплату житла та комунальних послуг у розмірі 50%.


За закон про внесення змін до статті 13 закону України "Про охорону дитинства" (щодо посилення соціального захисту прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу) проголосувало 264 народних депутати з 334 зареєстрованих в залі засідань.

Закон передбачає дозволити прийомним сім'ям та дитячим будинкам сімейного типу, сім'ям (або самотнім особам), в яких проживають і виховуються троє і більше дітей, враховуючи тих, що передані їм під опіку і піклування, отримувати пільги по оплаті за користування житлом та комунальними послугами (газопостачання, електропостачання та інші послуги), вартості палива, абонентної плати за користування квартирним телефоном).

З метою недопущення зловживання цією пільгою і створення форм сімейного виховання сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, пропонується надавати такі пільги сім'ям, які виховують і утримують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування не менше року.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов