У податковій на кожного витрачатимуть 15 хвилин

18 травня у Вінниці відкрили центр обслуговування платників податків. Тепер подача звітності, отримання довідок та консультацій займатиме не більше 15 хвилин. Так обіцяють податковці.

Центр поділений на три зали. В першому видаються довідки та дозвільні документи. В інших - приймається звітність та документи. В залах зробили ремонт, поставили скляні перегородки, як в Прозорому офісі міськради, облаштували робочі місця для підприємців, вмонтували плазму з довідковою інформацією і поєднали wi-fi.

- В центрі є все, для комфорту та зручності платників податків, - каже голова обласної податкової служби у Вінницькій області Ірина Зленко. - Найголовнішим є кваліфікований персонал, який пройшов спеціальне навчання, щоб платник податків витрачав не більше 15 хвилин під час здачі звітності, отримання довідок чи консультацій.

На створення центру обслуговування платників податків міська рада витратила близько 600 тис грн.
Вінницький центр обслуговування платників податків став дванадцятим у Вінницькій області та 164 в Україні.

16 травня подібний офіс у Крижополі.

-  Це третій Центр, який ми з радістю та гордістю відкриваємо у районах області, вже третій тиждень функціонують такі структури в Могилів-Подільському та Жмеринці, - сказала Зленко. - У Вінницькій області буде функціонувати 14 центрів обслуговування платників податків.

Як повідомили у відділі взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у області, в новому офісі площею близько 160 кв м обладнані місця для максимально прозорого спілкування податківців і платників.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов