Приготували 4 млн. грн. на матеріальну допомогу вінничанам

Щороку кожен вінничанин, який опинився у скрутному матеріальному становищі чи  життєвих обставинах має право на отримання матеріальної допомоги від міської влади. Її максимальний розмір - майже 25 тисяч гривень.

З 11 травня змінився порядок її видачі. Тепер матеріальна допомога поділяється на цільову та не цільову. В міськраді переконані, таке розмежування посилить контроль за бюджетними грошима і дозволить використовувати їх більш ефективно, повідомляє телеканал „Еверест”.

- Цей новий порядок є публічним, він допоможе визначити, хто дійсно потребує допомоги, - говорить мер Вінниці Володимир Гройсман.

Питання про виділення коштів вирішує міськрада, сесія міськвиконкому та департамент праці і соцзахисту населення.

- Якщо до 11 травня надавалась допомогу в розмірі 0,5 %  від прожиткового мінімуму, що складало 500 гривень, то сьогодні можуть виділити 1500 гривень, - каже Ірина Малачевська, заступник директора департаменту праці та соцзахисту населення Вінницької міської ради.

Згідно нових правил на призначення матеріальної допомоги частково скасовано її оподаткування.
- З кожної допомоги стягувався податок 15%. На сьогодні якщо розмір не перевищує 1500 гривен –сума не оподатковується.  Якщо більше – оподатковується, - додає Малачевська.

Отримувати допомогу  можна один раз на рік. Треба зібрати довідки та підготуватись до перевірки житлових умов. Тим, хто за рік до звернення здійснив дороговартісну покупку, у допомозі відмовляють.

На 2012 рік  передбачено 4 млн грн. на матеральну допомогу вінничанам

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
40 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов