На відкритті Дня Європи Вінницю назвали «найбільш європейським» містом України (ФОТО)

19 травня Вінниця традиційно багатолюдно та з цілою низкою найрізноманітніших вуличних арт-проектів відзначила День Європи.

А офіційний старт святу на Майдані Незалежності дали керівники міста та області разом із почесними гостями – послами та представниками дипломатичних установ 18 європейських країн, головою Представництва Єврокомісії в Україні Жозе Мануелем Пінту Тейшейрою та міністром економічного розвитку і торгівлі України Петром Порошенком.

- Традиція відзначення Дня Європи вже стала доброю для вінничан, для гостей міста і цим святом ми ще раз підкреслюємо, що ми хочемо і будемо справжнім, сучасним, комфортним європейським містом, – сказав мер Володимир Гройсман. – Я вірю, що прийде той день, коли ми станемо повноправним членом Європейського Союзу. Ми ідемо цим шляхом, ми визначили для себе, що Вінниця повинна бути європейським містом. Ми все будемо робити і надалі, щоб стати ближче до Європи.

Підтримав єврооптимізм міського голови і губернатор Микола Джига.

- Спілкуючись із європейськими послами, здалось, що ми знайомі вже дуже довго, це люди дуже доступні до спілкування. Вони дали нам багато порад, багато рекомендацій і ми ці рекомендації будемо виконувати. Ми сповідуємо європейські цінності  і будемо робити все, щоб демократія, мораль, порядність у відносинах влади і людей були на найвищому рівні.

Саме дотримання елементарних демократичних принципів і хоче бачити від України Європа, – сказав, вітаючи вінничан, голова Представництва Єврокомісії в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра.

- За два дні перебування у Вінниці ми надзвичайно вражені тим, що побачили у вашому прекрасному місті. Хотів би особливо відзначити зусилля, які докладає ваш надзвичайно динамічний мер до модернізації міста. Вражені високим рівнем співпраці між обласною владою і владою міста. Процес європейської інтеграції передбачає зусилля усіх: громади, влади, як місцевої, так і центральної. Цей процес нині підтримується більшістю громадян України, підтримуються європейські стандарти. Інтеграція принесла найдовший період миру та економічного процвітання в Європі. Це те, що ми хотіли б бачити і в Україні. Для цього потрібно поділяти і підтримувати європейські цінності.

Такі цінності формуватимуться у нас саме завдяки таким святам, як День Європи у Вінниці. Міністр економічного розвитку та торгівлі Петро Порошенко вважає вінницький захід потужнішим за будь-яку державну програму нашого просування до Європи.

Про це він сказав вінничанам у своєму вітальному слові, а європейським послам  у відповідь на гарну традицію святкування Дня Європи у Вінниці запропонував запровадити у своїх країнах «Дні Вінниці». Адже місто, каже, довело свій статус «європейської столиці» нашої країни.

Після урочистого відкриття свята його почесні гості разом із місцевими керманичами пройшлись головною вулицею «європейської столиці» України, аби вкотре пересвідчитись: вінничани вміють і хочуть відпочивати і святкувати по-європейськи.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов