Усі 23 вінницькі багатоповерхівки небезпечні для життя

«Смертельна пастка» - так пожежники називають 2 верхні поверхи будинків.

Більшість вінницьких висоток не має елементарних систем протипожежного захисту. Рятівні сходи, якими можна евакуюватися, мешканці перетворюють на комори. Системи димовідведення замуровують.

Багатоповерхівок у Вінниці 23. Працівники держтехногенбезпеки перевірили 13. В усіх немає системи протипожежної безпеки.

«В даному випадку системи димовідведення у нас немає, вона знаходиться в непрацюючому стані, вони не функціонують, деякі клапани димовідведення люди самовільно демонтують», - заявляє інспектор Вінницького міського відділу управління Андрій Ковальчук.

Фахівці кажуть, винуватці поганого стану кранів та сигналізації самі мешканці.

«Несправні важко сказати, коли вони стали несправними, напевно, давно, але ніколи пожежі не було, і не спрацьовувала ніколи», - розповідає мешканець багатоповерхівки Леонід.

«Коли воно працює, то тоді, звичайно, люди б ставились інакше, тим більше в теперішній час, коли воно не в робочому стані, от таке відношення», - заявляє головний інженер ЖЕКу № 12 м. Вінниці Віталій Кондратюк.

Аби відновити системи та повернути їм робочий стан, потрібно не менше 800 тисяч гривень. Централізовано гроші на це не виділятимуть, тому все мають профінансувати ЖЕКи та мешканці будинків. Рятувальники радять зробити це терміново. Адже в місті немає спеціалізованої машини, обладнаної висотною драбиною, яка б могла дістатися до 14 поверху.

«Тут вступають в дію героїчні дії працівників МНС, використовуються штурмові драбини, з поверху на поверх, і таким чином ми маємо змогу рятувати людей», - заявив начальник прес-центру ГУ МНС України у Вінницькій області Олександр Кутовий.

Щороку пожежні сигналізації ремонтують в одному-двох будинках. На це з бюджету міста виділяють незначну суму. Через рік зневажливої експлуатації системи безпеки знову поламані. Адже угоди на обслуговування ніхто не укладає. Штраф 69 гривень людей не лякає. Тому рятувальники закликають мешканців ставитися відповідальніше до власного життя.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов