Студент Вінницького політеху виборов у Грузії Кубок Векуа

На Міжнародних змаганнях з програмування «Кубок Векуа» у грузинському Кутаїсі студенти Вінницького технічного університету здобули 2 місце у командному заліку, поступившись програмістам Московського державного університету ім. М.Ломоносова.

А Сергій Кашубін переміг в особистому заліку і вперше серед вінничан завоював Кубок Векуа.

Міжнародні змагання з програмування за Кубок академіка Векуа, уродженця Грузії та першого ректора Новосибірського державного університету, і вже вшосте проводився у Грузії.

Всього в командних змаганнях взяли участь 62 команди. Зокрема – 42 у Кутаїсі, куди прибули три команди з Азербайджану, команда Московського державного університету ім. М.Ломоносова та команди Вінницького національного технічного університету, Севастопольського національного університету ядерної енергетики і промисловості та Харківського національного університету радіоелектроніки.

Команда вінничан виступила у складі студентів третього курсу кафедри комп’ютерних наук Сергія Кашубіна, Михайла Граніка, Олега Морфіянця, студента магістратури кафедри захисту інформації Олексія Стаха і тренера, професора кафедри комп’ютерних наук Володимира Месюри.

Вінничани мають славну традицію перемог у змаганнях за Кубок Векуа – отримували дипломи першого ступеня і в командному, і особистому заліках, були і кращою закордонною командою. І цього року їхали боротися за перемогу. Головним конкурентом, як завжди, були москвичі. Саме з ними і мала розгорнутись боротьба за перше місце.

Але вінницьких студентів було четверо. Тому поділились на дві команди — по двоє. Команда москвичів, як і всі решта команд, мали по три студенти. Мабуть, тому москвичам все ж таки вдалося одразу вирватись уперед, а наші команди вступили в запеклу боротьбу з іншими повністю укомплектованими командами. І команді у складі Сергія Кашубіна і Олега Морфіянця таки вдалося їх усіх випередити, розв’язавши 6 задач і виборовши у командному заліку друге місце після команди МДУ ім. М.Ломоносова! На одну задачу менше розв’язала наша друга команда, яка разом з харків’янами та двома грузинськими командами також отримала за командні змагання диплом ІІ ступеня.

Буквально за кілька годин після завершення командного туру відбувся ще й відбірковий тур особистої першості світу з програмування CodeJam, який проводиться компанією Google. Вінницькі студенти успішно подолали і цей бар’єр.

Уже під час особистого туру кращий результат показав на фініші студента ВНТУ Сергія Кашубін. Диплом І ступеня отримав Олексій Стах, який лише трохи поступився студенту Московського державного університету. Не дуже відстали від них і Михайло Гранік з Олегом Морфіянцем, які, розв’язавши, відповідно, на одну і дві задачі менше, отримали дипломи ІІ ступеня в особистому заліку.

Вінницькі команди привезли додому рекордну кількість дипломів – одразу 10 (два з яких –тренерські)! Вперше «приїхав» до Вінниці і Кубок Векуа.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов