Вінницькій станції переливання крові подарують гематологічний сепаратор

У Вінницькій Станції Переливання Крові відтепер з’явиться дороговартісне і дуже необхідне для онкогематологічних хворих медичне обладнання – Система для сепарації клітин крові ”Амікус”, яка заготовляє необхідний для лікування хворих тромбоконцентрат.

Середня ринкова вартість такого сепаратора клітин становить близько 1,5 млн. грн., але завдяки спільній співпраці Фонду «Серце до серця» із Міністерством охорони здоров’я та з виробником сепаратора клітин крові Амікус-Фенвол, Благодійний Фонд безкоштовно передає один апарат до Вінницької станції переливання крові. Ще один було передано до Київського міського центру крові.

Тепер онкогематологічні хворі зможуть отримати необхідну їм кількість доз тромбоцитів від одного донора, що зменшить ризик виникнення побічних реакцій при переливанні цього компоненту від двох-трьох-чотирьох донорів (при заготівлі тромбоцитів неавтоматичним методом). Автоматичний метод заготівлі тромбоцитів дозволить раціональне та ефективне використання обмеженого в нашій країні донорського ресурсу, зменшить витрати на обстеження донорів та головне – збільшить шанси хворих отримати безпечний, якісний та ефективний продукт, який їм так необхідний.

В Україні щороку злоякісні недуги крові виявляють у майже 600 дітей. Державних коштів вистачає на ліки лише для половини хворих.

Такі сепаратори працюють у більшості країн світу, включаючи країни Західної та Східної Європи, США, а також у деяких регіонах України.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов