Дітям з Липовця подарували «світлячків»

Делегація з Естонії завітала до містечка Липовець з цікавим проектом, який гарантує безпеку пішоходам. До її складу входить 20 представників різних галузей господарства, в тому числі поліції. Вони прибули з міста Йихва в рамках проекту Дня Європи в Україні, щоб поділитися досвідом роботи по запобіганню нещасних випадків на дорозі з пішоходами, культурним спадком, за для спілкування між братніми народами, повідомляє прес-служба Вінницького управління Державтоінспекції.

Одна з зустрічей відбулася у районному відділку міліції за запрошенням його керівництва та керівництва Державтоінспекції, куди також були запрошені представники органів місцевої влади, дирекція усіх шкіл районного центру та старшокласники.

- Приїхали аби обмінятися умовами та досвідом роботи в сфері безпеки дорожнього руху, - розповів керівник делегації Калев Наур. -  Ми привезли у дарунок українським дітям світлоповертаючі значки, так звані «світлячки». Завдяки їм діти стануть помітними у темну пору доби. Все, що геніально – просто, як і наші «світлячки».

Світлоповертаючі значки отримали усі школярі, присутні у залі. Дітям їх чіпляли правоохоронці з Естонії та державтоінспектори Вінниччини. На добру згадку про дружню і корисну зустріч керівник естонської делегації Калев Наур кожній школі міста Липовець подарували фільм про безпеку руху  та сувеніри.

- Сьогоднішня зустріч – це початок дружніх взаємовідносин між братніми народами, - переконаний мер міста Липовець Микола Майданюк. – Це відповідь на мій минулорічний візит до Естонії. З усього ми маємо знати, що Європа починається не за кордоном України, і європеєць кожен з нас. У нас безліч і спільних проблем і питань, які можемо вирішувати разом.

- Це дивовижно, - поділився своїми першими враженнями Калев Наур. – Темперамент вашого народу, його щирість, сердечна гостинність і відкрите бажання плідної співпраці, здатні подолати будь-які труднощі і перешкоди на шляху подолання життєвих проблем.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов