Включай увагу! Ти на дорозі!, Безпека - це просто. Пристебни ремінь безпеки! і Життя - не гра! - ДАІ випустила соціальні ролики у 3D форматі

Державна автомобільна інспекція зняла три соціальні мультиплікаційні ролики, які пропагують дотримання правил дорожнього руху, повідомив заступник начальника управління ДАІ Міністерства внутрішніх справ Володимир Рєзніков.

На брифінгу відбулася презентація роликів, які зняті у форматі 3D.

Назви відео - "Включай увагу! Ти на дорозі!", "Безпека - це просто". "Пристебни ремінь безпеки!" і "Життя - не гра! Залиш ігри дітям".

Варто зазначити, що соціальні ролики будуть запропоновані для розміщення в ефірі українських телекомпаній, на мультимедійних екранах в місцях масового перебування людей і в громадському транспорті.

Також таку соціальну рекламу планують використовувати під час проведення тематичних уроків з безпеки дорожнього руху у навчальних закладах, профілактичних акцій і в реєстраційно-екзаменаційних підрозділах ДАІ.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов