Татусяк хоче більше вчителів у місцевій владі

Працівники освітньої галузі мають бути представлені в місцевих радах всіх рівнів.

Таку позицію висловив голова обласної Ради Сергій Татусяк 25 травня під час зустрічі із 250-ма вчителями області. Зустріч відбулася у Вінницькому обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників, де вчителі в цей час проходять навчальні курси.

Про це повідомила прес-служба Вінницької обласної ради.

- Головне, над чим сьогодні працює обласна Рада, – це зміна моделі влади. Я не вірю, що без реформи влади ми матимемо демократичну, правову, європейську державу, і добротне вільне життя громадян, – зазначив С.Татусяк.
Педагоги у жвавій розмові з очільником облради цікавилися своїми зарплатами, ремонтами шкіл, та оптимізацією навчальних закладів області.

Щодо оптимізації мережі загальноосвітніх закладів, то її не уникнути, вважає С.Татусяк. Для цього є об’єктивні обставини та потреба оптимізувати галузевий бюджет.

– Знаю, що з цього питання є полярні точки зору. Той, хто хоче змін на краще – рухається вперед і щось робить; а хто не хоче і має в цьому власний інтерес – той проти. Але, якщо ми хочемо якісної освіти, медицини, – то мусимо йти на реформи, – наголосив Сергій Татусяк.

Він додав, що у реалізації реформ суспільство особливо покладається на освітян як інтелектуальне ядро нації.

– Тому потрібно, щоб у кожній місцевій раді серед депутатів були педагоги, щоб вони впливали на рішення, відстоювали освітянські інтереси, – зауважив голова.
Крім того він закликав вчителів до активнішої участі у громадській роботі та співпраці у цьому напрямі зі студентським та учнівським самоврядуванням.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
6 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов