У Вінниці зареєстрували випадок малярії, завезеної біженкою з Сомалі

У Вінниці зареєстрували випадок малярії, завезеної біженкою із Сомалі. Лікарі вчасно поставили жінці діагноз і пролікували її. Також були обстежені решта сомалійських біженців, які проживають разом з нею на території Вінниці.

Розповсюдження інфекції вдалося уникнути. Повідомила завідувачка відділення паразитології міської СЕС Інна Дидь. За її словами, у водоймах Вінниччини виявили шість видів комарів, які можуть переносити збудник малярії. Місцевих випадків інфікування цього року у Вінниці поки що не зафіксовано. Громадянам, які повернулися з відпочинку з-за кордону, епідеміологи радять звернутися до дільничного лікаря та обстежитися на малярію.

За тиждень до виїзду в ендемічні по малярії країни необхідно провести профілактичний курс лікування протималярійними препаратами. Для цього громадянам необхідно звернутися у кабінет інфекційних захворювань лікарень за місцем проживання.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов