У Вінниці контролюватимуть, як відпочивальників везуть на море

Вже тривалий час площа перед центральним автовокзалом відома вінничанам як місце, з якого бажаючі вирушають на відпочинок до моря автобусом.

Чи продовжиться ця традиція нинішнього літа, кореспондент «Вінниця ОК» з’ясовував у начальника відділу у справах сім’ї, молоді та туризму Вінницької міськради Руслана Анфілова.

- Відповідним рішенням міськради це місце виділене для організованого надання транспортних послуг вінничанам, які вирішили вирушити на відпочинок до Одеси, Миколаєва, на узбережжя Криму, – розповів Руслан Анатолійович. – Минулого четверга на засіданні міськради було прийнято рішення про створення робочої групи, до складу якої увійшли представники різних організацій, зокрема департаментів сфери послуг, адміністративних послуг, ДАІ, захисту прав споживачів. Вона слідкуватиме за якістю надання таких послуг і цього року.

З десятої ранку до дев’ятнадцятої години вечора на вказаній площі вінничани зможуть поспілкуватись як із власниками автобусів, так і з представниками власників житла. Такий час встановлено, аби не створювати зіткнення тих, хто вирушає на відпочинок, з бажаючими подивитись на фонтан Рошен.

- Приватні перевізники користуються площею абсолютно безкоштовно. Це зроблено для того, щоб не дорожчала вартість послуг для пасажирів. Єдине, за що сплачують власники автобусів – за прибирання території: ми хочемо, щоб усе відбувалось цивілізовано, – продовжив Руслан Анатолійович.

Однак, за словами Руслана Анфілова, існує питання щодо якості надання послуг з проживання на місці -на узбережжі.

- Хочу наголосити, що ми можемо контролювати саме якість та легальність перевезення, а от якість проживання – ні. Ми спробували співпрацювати з органами місцевої влади місць відпочинку, але вони констатували, що не можуть забезпечити належної якості проживання та впливати на ситуацію.

Ціни на відпочинок стануть відомими вже наступного тижня: з 5 червня приватні перевізники з’являться на звичному місці. На разі, як зазначив Руслан Анфілов, триває узгодження об’єму наданих послуг та визначення їх вартості.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов