Служба 112 запрацює у Вінниці наступного року

Наступного року у Вінниці розпочне функціонувати служба 112. Про це повідомив начальник Територіального управління МНС України у Вінницькій області, полковник служби цивільного захисту  Руслан Шевчук.

- Уже виділене приміщення на Старому місті, на базі ПЧ-3, – розповів Руслан Богданович. – Весь другий поверх ПЧ-3, а це майже 500 кв. метрів площі, буде віддано працівникам цієї служби. В її складі працюватимуть 15 службовців. Наразі очікуємо кошти на ремонт приміщення з Міністерства надзвичайних ситуацій, – додав він.

Нагадаємо, що парламент прийняв у другому читанні та в цілому закон про впровадження в Україні єдиної системи екстреної служби – “системи 112″ – (по аналогії з американською “911″).

Замість кількох номерів “101″ (пожежна), “102″ (міліція), “103″ (швидка медична допомога), “104″ (аварійна газова служба) вводиться один номер “112″, за яким українці зможуть звертатися у всіх екстрених ситуаціях – тобто ситуаціях, що загрожують здоров’ю, життю, майну, громадському порядку, навколишньому природному середовищу. Перелік не вичерпний, сюди потрапляють також і інші небезпечні події.

Екстрені виклики будуть прийматися цілодобово, дзвінок на номер “112″ буде безкоштовним.

Відповідно до Закону оператори “центрів 112″ будуть мати право використовувати інформацію, що міститься в базах даних операторів телекомунікацій, зокрема, абонентський номер, ПІБ, найменування та адресу абонента фіксованого телефонного зв’язку та абонентський номер та місцезнаходження абонента мобільного зв’язку на момент екстреного виклику.
На початку лютого 2009 р. Держкомісія прийняла вузол служби 112 у ГУМНС у Львівській області, після чого він поставлений на оперативне чергування.

Розгортання Служби 112 розпочато в Україні до чемпіонату Європи з футболу в 2012 році. Наявність загальнонаціональної служби екстреного виклику “112″, що об’єднує міліцію, рятувальників, швидку медичну допомогу і операторів мобільного зв’язку, є обов’язковою вимогою УЄФА до країни-організатора чемпіонату.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов