Гройсман позичить 25 мільйонів у «Ерсте Банку»

Департамент фінансів Вінницької міської ради вибрав Ерсте Банк (Київ), що входить у групу великих, для залучення кредиту 25 млн гривень.

Про це сказано в повідомленні Департаменту фінансів міськради про акцепт пропозиції банку, оприлюдненому на веб-порталі державних закупівель.

Строк кредитування - 3 роки.

Ціль кредитування - спрямування коштів на будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт об'єктів комунальної власності, придбання техніки, обладнання, автобусів для комунальних підприємств, у тому числі шляхом поповнення статутного капіталу або надання фінансової підтримки; погашення облігацій серії F випуску 2008 року й кредиту, отриманого в 2011 році.

Ціна акцептованої пропозиції становить 8,323 млн гривень.

Акцепт пропозиції відбувся 30 травня, кінцевий строк укладання договору - 29 червня.

Нагадаємо, що у лютому Вінницька міська рада вирішила залучити кредит 25 млн гривень в 2012 році.

У грудні 2011 року Вінницька міськрада реструктуризувала до 1 грудня 2012 року погашення облігацій серії F, випущених у серпні 2008 року на суму 10 млн гривень.

Відповідно до умов договору про реструктуризацію, з лютого по листопад 2012 року міськрада буде щомісяця гасити облігації на суму 1 млн гривень, а також виплачувати банку дохід з розрахунку 17,88% річних від залишку суми непогашених облігацій.

У серпні 2011 року мерія Вінниці визнала Альфа-банк (Україна) переможцем тендеру з відбору банку для залучення кредитної лінії на 30 млн гривень.

Тоді банк запропонував Вінниці кредит строком на 3 роки під 14,98% річних.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов