Відтепер вінницьких матерів не розлучатимуть із важкохворими дітками

Напередодні Дня захисту дітей у міській лікарні «Центр матері та дитини» відкрилось дитяче реанімаційне відділення. Це перше подібне відділення у місті, де одночасно у палатах зможуть перебувати і діти, і їх матері.

Про це повідомили у Департаменті у справах ЗМІ та зв’язків із громадськістю Вінницької міської ради.

Крім того, відтепер медичний персонал спостерігатиме за станом хворих і за допомогою спеціальних моніторів, які будуть під'єднані до встановленої системи відеоспостереження та виведені на спеціальний пункт нагляду.

Відкриття відділення анестезіології та інтенсивної терапії у складі МЛ «Центр матері та дитини» відбулося ще у 1998 році. На той час це була спільна реанімація для жінок та для дітей. Дорослих та дітей тут розмежовували лише перегородкою.

Минулого року було зроблено перший крок до розмежування дитячої і жіночої реанімації, і в приміщенні пологового будинку було відкрито жіночу реанімацію. А в будівлі, де знаходяться дитячі відділення, розпочався ремонт та переобладнання приміщення для відділення анестезіології та інтенсивної терапії для дітей.

За словами головного лікаря міської лікарні «Центр матері та дитини» Володимира Присяжнюка, у цьому відділені відтепер створені умови для лікування діток від місячного до 18-річного віку.

«У цьому відділенні перебуватимуть діти у важкому критичному стані, які поступають по швидкій медичній допомозі, або стан яких погіршився. Придбані нові меблі, м'який інвентар, реанімаційні ліжка, а також відремонтовано існуючу та закуплено нову апаратуру. Крім того, реанімаційне відділення оснащене обладнанням для безперебійної подачі кисню, а також системою відеоспостереження. До цієї системи є можливість підключити монітори спостереження життєвоважливих показників пацієнта».

Міський голова Володимир Гройсман під час відкриття реанімаційного відділення зазначив, що у міста є гарна нагода сформувати єдиний інтегрований медичний простір. Справа лише за прийняттям відповідного рішення на рівні Міністерства охорони здоров'я та внесення змін до медичної реформи.

«Ми зможемо отримати нові можливості для створення повноцінних спеціалізованих закладів, зокрема, якщо мова йде про дитячу лікарню, усе найкраще дитячого профілю повинно знаходитися саме тут, що в свою чергу дасть нам можливість підвищити якість надання медичних послуг», - сказав Гройсман.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов