• Главная
  • «Сміттєвого крематорію» у Вінниці не буде. Буде сміттєпереробний комплекс
09:40, 5 июня 2012 г.

«Сміттєвого крематорію» у Вінниці не буде. Буде сміттєпереробний комплекс

У десяти містах України розпочалася реалізація проекту з будівництва перших сміттєпереробних заводів.

Про це заявив голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Україні Владислав Каськівв рамках оголошення результатів розробки попереднього техніко-економічного обгрунтування Національного проекту«Чисте місто» - системи комплексів з переробки твердих побутових відходів.

Голова Госінвестпроекта повідомив, що сміттєпереробні комплекси в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Сумах, Тернополі, Хмельницькому, Полтаві, Кіровограді та Вінниці будуть створені за принципом державно-приватного партнерства і в основному за рахунок інвестиційного капіталу.

«В Україні створюється індустрія переробки сміття. В даний час в країні повністю відсутня сміттєпереробки, 4/5 території країни вкриті звалищами, діють тільки два сміттєспалювальні заводи, побудовані в 80-ті. Нові комплекси складуть основу сміттєпереробної галузі України і будуть служити прикладом для втілення Національного проекту в інших містах країни. Орієнтовна вартість всього проекту - близько 430 млн євро », - заявив Каськів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...