• Головна
  • Вінницький підприємець програв податковій у суді 5 млн грн
11:00, 5 червня 2012 р.

Вінницький підприємець програв податковій у суді 5 млн грн

Вінницький підприємець судився із податковою, яка нарахувала йому понад 5,4 млн грн несплачених податків та штрафних санкцій. Суд визнав - законодавство не порушувалось, податковий борг доведеться сплатити.

Про це кореспондент УКРІНФОРМу дізналась у судовому засіданні Вінницького окружного адміністративного суду.

"Ознайомившись із наявною податковою інформацією, зокрема, актом перевірки та іншими доданими до нього матеріалами, я дійшов висновку, що при визначенні об’єкту оподаткування, тобто оподаткованого доходу фізичної особи-підприємця були безпідставно враховані витрати понесені із здійсненням діяльності. Тобто належним чином не було доведено зв’язок понесених витрат із отриманим доходом. Дії працівників Могилів-Подільської інспекції та інших осіб, які брали участь у перевірці - правомірні, а визначені за результатами перевірки суми такими, що підлягають стягенню у повному обсязі", - переконаний заступник начальника відділу управління податкового контролю фізичних осіб Державної податкової служби України Сергій Назаренко.

Не згодний із рішенням суду підприємець подаватиме апеляцію. Як сподівається адвокат Леонід Марцинковський, представник позивача у суді, шанси відсудити борг є. "З огляду на якість складання акту перевірки та документів, які в ньому зазначені, та ту відсутність доказів з боку податкової, яка ніяким чином не обгрунтувала під час судового розгляду правомірність донарахувань, я більш ніж упевнений, що апеляцію ми все ж таки подавати будемо", - каже він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...