• Главная
  • Вінницький підприємець продавав за кордон військові радіостанції
09:00, 6 июня 2012 г.

Вінницький підприємець продавав за кордон військові радіостанції

Спробу незаконного експорту військового обладнання зупинила спецслужба. Затримали заборонений вантаж, який експортували як цивільний, після проходження процедури митного оформлення на митному посту «Вінниця-Центральний».

Вантаж із 26 комплектів засобів зв’язку, які сьогодні використовуються збройними силами, переправити за кордон хотів вінницький приватний підприємець. Він минув процедуру експортного контролю на здійснення міжнародних передач товарів військового призначення. 

- Договір про постачання був укладений з однією з країн пострадянського простору, яка перебуває у стані перманентного збройного конфлікту, а тому діючі міжнародні санкції Ради Безпеки ООН обмежують військові постачання до цієї країни, - каже прес-офіцер управління Служба безпеки України у Вінницькій області Ірина Єрмолова. - Достовірно знаючи, що його діяльність є незаконною, підприємець здійснив спробу перемістити свій товар через державний кордон України під виглядом цивільного обладнання.

Слідчі спецслужби 31 травня порушили кримінальну справу за статтею „Порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю”. Відповідальність за таке: щонайменше – штраф, максимум – до трьох років позбавлення волі.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...