• Главная
  • Вінницька влада хоче співпрацювати з хорватами
11:00, 6 июня 2012 г.

Вінницька влада хоче співпрацювати з хорватами

На запрошення жупана Осієчко-Баранської жупанії Республіки Хорватія, з 30 травня по 3 червня 2012р. делегація Вінницької області на чолі з заступником губернатора Григорієм Деруном перебувала в Осієчко-Баранській жупанії.

Про це повідомляє офіційний сайт Вінницької ОДА.

Основна мета візиту полягала в налагодженні міжрегіонального співробітництва між територіально-адміністративними одиницями обох країн та участі в урочистостях, приурочених до святкування Дня Осієчко-Баранської жупанії.

Відбулась, зокрема, зустріч делегації з керівництвом жупанії, на якій сторони мали змогу більш детально обговорити подальші напрямки співробітництва в рамках підписаного у Вінниця рік тому Протоколу про наміри щодо розвитку торговельно-економічного, науково-технічного і гуманітарного співробітництва.

Йшлося про багато напрямків спіробітництва, які є перспективними для обох регіонів, в тому числі, у сфері сільського господарства, медицини, культури та туризму й енергозбереження.

Нині сторони опрацьовують проект угоди про співробітництво між Вінницькою областю та Осієчко-Баранською жупанією, яку планується підписати в рамках відзначення Дня незалежності України у Вінницькій області.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...