• Головна
  • Вінницька влада обіцяє витіснити посередників з ринку молока
09:40, 7 червня 2012 р.

Вінницька влада обіцяє витіснити посередників з ринку молока

Умови роботи на ринку молока області будуть для всіх однакові, – наголосив перший заступник губернатора Іван Мовчан під час чергового засідання робочої групи по вивченню цінової ситуації та виявленню посередницьких структур на ринку молока області, яке відбулось 6 червня.

Йшлося, зокрема, про те, що більшість молокопереробних підприємств, що працюють на території області вже підвищили ціну закупівлі молока до 2 – 2,6 грн. Покращилась також ситуація щодо облаштування та відповідності усім нормам молокоприймальних пунктів.

За словами головного лікаря Вінницької обласної СЕС Валентини Зайцевої, якщо раніше більше половини молокоприймальних пунктів не відповідали належним нормам, то зараз ця цифра складає біля 24%.

Тим не менш, проблем у цьому напрямку ще чимало, – відзначив Іван Мовчан і дав доручення відповідним службам посилити боротьбу з посередниками на ринку заготівлі молока.

- Посередники, які намагаються дисбалансувати цінову політику в регіоні будуть витіснені. І влада для цього докладе максимум зусиль, – сказав Іван Мовчан.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...