• Главная
  • Уже відомо, коли подорожчає цукор
10:59, 7 июня 2012 г.

Уже відомо, коли подорожчає цукор

У нинішньому році виробництво цукру знизиться на 23% в порівнянні з минулим – прогнозує асоціація виробників «Укрцукор». За її даними, в нинішньому році будуть зменшені посівні площі, у зв’язку з чим за підсумками сезону буде вироблено не більше 1,8 млн тонн цукру.

В минулому році було вироблено 2 330 000 тонн, у той час як обсяги середньорічного споживання цукру українцями складають 1,8-2 млн тонн. Через перевиробництво в минулому році ціна цукру істотно знизилася.

У той же час експерти вважають, що зниження обсягів виробництва в нинішньому році піде на користь виробникам. Аналітик інвесткомпанії Concorde Capital Олександр Паращій нагадав, що за останній рік ціна цукру знизилася на 40%.

«Якщо прогноз асоціації “Укрцукор” збудеться, то ринок цукру в нинішньому році буде збалансованим, що допоможе відновити ціни на внутрішньому ринку. Це обнадійлива новина для виробників буряка та цукру », – сказав експерт.

Як повідомляв MIGnews.com.ua, Міністерство аграрної політики і продовольства України пропонує скасувати мінімальні ціни на цукор і цукровий буряк.

Нагадаємо, що з наявних на Вінниччині чотирнадцяти цукрових заводів у цьому сезоні працюватимуть лише 11.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...