• Главная
  • Біля Вінниці виявили підпільного «конкурента Газпрому»
16:41, 7 июня 2012 г.

Біля Вінниці виявили підпільного «конкурента Газпрому»

Працівниками Вінницького управління газового господарства виявлено нелегальну підземну врізку в газопровід низького тиску.

Про це повідомляє прес-служба публічного акціонерного товариства «Вінницягаз».

Працівниками служби обліку Вінницького управління газового господарства було проведено перевірку режиму споживання газу декількох абонентів з числа населення, котрих раніше було відключено від мереж за порушення умов договору користування газом. В результаті було виявлено декілька осіб, котрі продовжували користуватись газом, вдавшись до грубого порушення закону.

Так у селі Стрижавка Вінницького району була виявлена нелегальна підземна врізка в газопровід низького тиску, від якої газ подавався гумовим шлангом до газових приладів.

Для цього працівникам газового господарства довелось розкопати траншею з нелегальним газопроводом. І коли всі докази крадіжки було зібрано, для їхнього документування було викликано працівників УМВС.

За виявленим фактом було складено протокол і тепер на порушника чекає адміністративне і фінансове покарання.

Інший випадок крадіжки газу було виявлено в селищі Гнівані, де талановитий до технічної творчості громадянин незаконно втрутився в роботу газового лічильника, що призвело до суттєвого заниження обсягів спожитого ним газу.

Тут також довелось вдатись до допомоги працівників міліції, аби зафіксувати факт порушення закону.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...