• Главная
  • У Вінниці суд продовжує розглядати «тарифне питання»
17:20, 7 июня 2012 г.

У Вінниці суд продовжує розглядати «тарифне питання»

Вінницький апеляційний адміністративний суд відклав розгляд «тарифного питання» до 20 червня. Таке рішення було ухвалено суддями після заслуховування сторін процесу під час попереднього засідання 6 червня.

Нагадаємо, судді розглядають правомірність затвердження Вінницькою міськрадою тарифів на окремі комунальні послуги.

Справа в тому, що Вінницьке відділення Антимонопольного комітету України дійшло висновку, що міськвиконком незаконно затвердив порядок формування деяких тарифів на квартплату, не має права брати кошти за повірку лічильників води і не має права затверджувати типовий договір між ЖЕКами та мешканцями.

У відповідь міські посадовці подали суду. Спочатку Вінницький окружний адміністративний суд підтримав рішення Антимонопольного комітету з більшості питань, але потім мерія звернулась до Вищого адмінсуду України, який направив справу на повторний розгляд в першу інстанцію.

Після цього суд підтримав тільки одну претензію антимонопольного комітету – стосовно того, що виконком не мав права називати документ між ЖЕКами та мешканцями «типовим договором», адже це компетенція лише Кабміну.

Але апеляцію на рішення суду подав уже Антимонопольний комітет. За словами координатора з підготовки старших по будинках у Вінниці Володимира Францужана, рішення, яке суд винесе цього разу, має стати остаточним.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...