• Главная
  • Вінничанки-танцівниці привезли шість кубків із Великобританії (ФОТО)
09:40, 8 июня 2012 г.

Вінничанки-танцівниці привезли шість кубків із Великобританії (ФОТО)

З 24 по 27 травня у Великобританії, у відомому курортному місті Істбурн, проходив 10-й міжнародний чемпіонат сучасного східного танцю, участь у якому взяли команди з 19 країн світу. Цей чемпіонат проводиться вже десятий раз, однак Україна на ньому виступала лише всьоме. Нашу державу на цих танцювальних змаганнях представляли три колективи, один із яких – команда вінницької школи танців «Болеро».

- Честь представляти Україну на цих змаганнях вибороли і дві наші вихованки, – розповіла керівник школи танцю «Болеро», а водночас і учасниця чемпіонату Тетяна Чистякова, – це Ірина Борзова та Іванна Шляхова. Право на участь у чемпіонаті дівчата здобули у нелегких змаганнях на Всеукраїнському чемпіонаті сучасного танцю, який проходив у Ялті 25-27 листопада минулого року.

Виступ вінничанок був надзвичайно успішним: їхніми трофеями стали шість кубків! Тріумф дістався напруженою працею: перед змаганнями дівчата чотири рази на тиждень тренувались по три години.

- Взагалі-то, Україну мали представляти п’ять команд, – розповіла Тетяна Чистякова, – однак візи відкрили лише трьом: британці надзвичайно прискіпливі щодо документів та матеріального статку гостей. Однак нам пощастило подолати цей поріг. До речі, саме з цієї причини – труднощів з оформленням – не відкрили візу й одному з суддів від України. Тож наші виступи оцінювали лише іноземні арбітри.

Раніше перемогу у східних танцях здобувала, як правило, команда Росії. Однак цього року ситуація кардинально змінилась – впевнену першість посіла команда України. Першість цілком заслужена, підтверджена майстерністю. Про це свідчить той факт, що в загальному підсумку команда, наприклад, Італії набрала 144 бали, тоді як України – 268!

- Судді оцінювали виступ за трьома категоріями, – додала Тетяна Валеріївна, – техніка, композиція та картинка, тобто зовнішній вигляд. Костюми у нас були від модельєра Еліс Мей, тож усе пройшло на вищому рівні, що і засвідчили нагороди. Дуже щиро привітали нас поляки, а команда іспанців, повернувшись до нас обличчям, навіть заспівала композицію групи «Qween» «We are the champions»!

В числі 19 країн-учасниць чемпіонату, як правило, країни Європи – це Україна, Росія, Білорусь, Молдова, Литва, Латвія, Хорватія, Польща, Румунія, Італія, Іспанія, Угорщина Ірландія, Сербія, Сан-Маріно, Шотландія, Франція та Англія. Східні країни представляв лише Йордан.

- Річ у тім, – пояснила Тетяна Чистякова, – що від східного танцю зараз мало що залишилось. З початком процесу інтеграції він втратив свої національні особливості, колорит, набув сучасних рис. Спеціалісти нараховують зараз 15 напрямків східного танцю. У так би мовити «чистому» вигляді його можна побачити хіба що на весіллях у країнах Сходу. Тих же вінничан, які захоплюються східними танцями, цікавляться ними, я запрошую цієї неділі у міський палац мистецтв «Зоря», де відбудеться п’ятий Всеукраїнський фестиваль східного танцю «Сафіна-2012».

З 10 до 19 години, тобто протягом усього дня, учасники фестивалю радуватимуть своїми виступами шанувальників цього виду танцювального мистецтва.

Вінничанки-танцівниці привезли шість кубків із Великобританії (ФОТО), фото-1
Вінничанки-танцівниці привезли шість кубків із Великобританії (ФОТО), фото-2
Вінничанки-танцівниці привезли шість кубків із Великобританії (ФОТО), фото-3
Вінничанки-танцівниці привезли шість кубків із Великобританії (ФОТО), фото-4
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...