• Главная
  • У Вінниці вчать як поводитись при діагнозі «рак»
13:30, 8 июня 2012 г.

У Вінниці вчать як поводитись при діагнозі «рак»

У Вінниці проходить тренінг-семінар для активісток по програмі підготовки для роботи в громадах щодо боротьби з раком молочної залозхи. У Вінницю приїхало 30 жінок з різних регіонів України: Полтави, Луцьку, Черкас, Житомира.

- Що говорити і головне як говорити з дорослими – це основні завдання тренігу, - говорить Вікторія Варенич, навчальний тренер з питань репродуктвиного здоров‘я. - Створюємо в Україні мережу відданих активісток зі заннями та вмінням , які б відігравали значну роль у своєму регіоні у формуванні світогляду щодо раку молочної залози.

Активістки здобуватимуть інофрмації, щоб передаватим її іншим, щоб жінки знали свої ризики, вчасно проходили скрінінги, щоб зберегли своє життя, змінили свою думку щодо раку молочної залози та більш відповідально ставились до свого здоров‘я.

Глобальна ініціатива з обізнанносіт щодо раку молочної залози в Україні працює з 2008 року.  У нашій країні займається ним Жіночий фонд, а реалізує Фонд Сьюзен  Комен. Це найбільша всесвітня мережа, що об’єднує  людей навколо пробеми щодо раку молочної залози. У світі діє 125 фіоій, працює 100 тсияч осіб. Фонд інвестує близько 1 млрд.доларів на боротьбу з раком молочної залози.

У Вінниці навчальні тренінги будуть провдитися впродовж червня.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...