• Главная
  • На зупинках з’являться похвилинні розклади руху транспорту
09:45, 13 июня 2012 г.

На зупинках з’являться похвилинні розклади руху транспорту

За ініціативи Вінницької обласної молодіжної громадської організації «Наше Поділля», у Вінниці запроваджується перша в Україні навігаційна система для пасажирів. Про це на прес-конференції повідомили голова ВОМГО «Наше Поділля» Юрій Степанець та заступник директора вінницького трамвайно-тролейбусного управління Микола Ілліч Заверюха.

- Навігаційна система для пасажирів створена за кращими світовими зразками. Для її створення ми використали поради і досвід з реформування транспортної інфраструктури в Польщі, намагаючись перенести позитивний досвід цієї та ряду інших країн Східної Європи в Україну і застосувати його у місцевих умовах, – розповів Юрій Степанець. – На всіх зупинках громадського транспорту на висоті людського зросту будуть розміщені інформаційні стенди з похвилинним розкладом руху. Це дозволить зекономити час на дорогу, не витрачаючи зайвого часу на очікування, – додав він.

- Відхилення від указаного графіку не перевищуватиме 1-2 хвилини, – додав Микола Заверюха. – Застосування даної системи дає можливість запровадження пізніх або ранніх регулярних рейсів з можливістю підвищеної оплати (наприклад, на 50 чи 100 %), як це прийнято в багатьох містах Європи та світу. Адже з початком транспортної реформи міський електротранспорт почав функціонувати з 5:30 (раніше з 6:00) до 24:00 (до реформи – до 23-ої), – додав Микола Ілліч.

Нині вже розміщено близько 20 інформаційних табло на зупинках від центру в напрямках до електромережі, Вишеньки та залізничного вокзалу. Хоча нині пасажири отримують інформацію лише про рух трамваїв, в майбутньому планується виготовити та встановити такі ж табло з розкладом руху тролейбусів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...