• Главная
  • Проблеми сурогатного материнства привели уповноважену з прав людини у Вінницю
13:50, 13 июня 2012 г.

Проблеми сурогатного материнства привели уповноважену з прав людини у Вінницю

Доля півторарічних близнюків, що вже розмовляють українською вирішується в апеляційному суді. Попереднє рішення Барського райсуду не врахувало інтересів дітей.

Сурогатна мати, яка народила дітей для італійців програла суд першої інстанції. Він прийняв рішення про те, що дітей треба повернути, змінити їм імена та прізвища. Також скасувати запис в акті цивільного стану.

- Що стурбувало особисто мене , це питання захисту прав дітей,- каже уповноважена з прав людини Валерія Лутковська. - В суді вирішувались питання наявності або відсутності договору, методу запліднення , але не враховувались інтереси дітей. Вони вже розмовляють українською мовою, знають хто їх мама, бабця та дід. Треба вирішувати де і з ким буде краще дітям.

За словами Валерії Лутковської проблема, це відсутність законодавства про сурогатне материнство і такі випадки не поодинокі. Тому найближчим часом захисниками прав людини буде вноситись ініціатива на обговорення українським парламентом, щоб створити нормативно правову базу для вирішення подібних питань. Через відсутність законів в таких питаннях навіть суддям важко приймати обгрунтовані рішення.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...