• Главная
  • GoGo запустився у Вінниці: сервіс виклику таксі від вінницьких стартаперів
13:28, 6 марта 2017 г.

GoGo запустився у Вінниці: сервіс виклику таксі від вінницьких стартаперів

У Вінниці запрацював новий сервіс виклику таксі GoGo. Вінницькі стартапери розробили мобільний сервіс для виклику таксі у кілька кліків. Як зазначають розробники, новий сервіс не є аналогом вже працюючих у місті диспетчерських служб таксі. Ніяких зайвих викликів чи очікування на лінії, ніяких операторів чи посередників. Сервіс функціонує самостійно, у режимі клієнт – водій. Кожний пасажир цілком об’єктивно може оцінити водія, стан автомобіля та якість подорожі. 

Вінницькі творці пропонують проект, який буде корисний мешканцям всього міста. Однією з ідей розвитку рідного міста є якісь пасажирських перевезень. Наразі існує велика різниця між бажанням пасажира та автомобіля, що приїхав на виклик. За допомогою соціологічних опитувань, головними проблемами в перевезеннях є:

- поганий стан автомобіля

- неохайних та грубий водій

- ігнорування ПДР та безпека пасажира

- дорожнеча, відсутність лічильника, відсутність решти.

Розробники пропонують вирішити дані проблеми мешканцям міста разом, за допомогою сервісу GoGo. Все, що необхідно зробити – поставити оцінку та відзив водію після закінчення поїздки. Згодом, кожна нова поїздка буде базуватися лише на позитивних оцінках водіїв та їх автомобілів. Все дуже просто: якщо у водія кілька разів підряд була погана оцінка – він блокується сервісом і не доступний для надавання послуг перевезення.

Також творці приділили велику увагу розрахунку вартості поїздки. Сервіс оснащений вбудованим лічильником, котрий доступний як водію, так і пасажиру. Клієнт може попередньо обрахувати вартість, яка не стане сюрпризом в кінці поїздки.

Розробники безперервно працюють над втіленням нових технологічних та креативних ідей, котрі сприятимуть розвитку Вінниці. І пропонують вінничанам приєднатися до нового сервісу та робити місто кращим разом.

Додаток для смартфонів https://go.app.link/KAOvynSadB 

Web-site https://gogotaxi.com.ua 

GoGo в соціальних мережах: 

GoGo запустився у Вінниці: сервіс виклику таксі від вінницьких стартаперів, фото-1

  https://www.facebook.com/gogotaxiua/ 

GoGo запустився у Вінниці: сервіс виклику таксі від вінницьких стартаперів, фото-2

  https://www.instagram.com/gogotaxi.ua/ 

GoGo запустився у Вінниці: сервіс виклику таксі від вінницьких стартаперів, фото-3

  https://vk.com/gogotaxigroup

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...