• Главная
  • Вінничанин зібрав колекцію з 2 тисяч видів кактусів зі всього Світу
12:20, 14 июня 2012 г.

Вінничанин зібрав колекцію з 2 тисяч видів кактусів зі всього Світу

Понад 2 тисячі видів кактусів на власному подвір'ї вирощує вінничанин Сергій Червінко. Своєму хобі чоловік віддав майже півстоліття. Його колекція одна з найбільших у колишньому радянському союзі. Чоловік і досі мандрує африканськими країнами, щоб відшукати нові види улюблених рослин.

Сергій Червінко - власник тисяч унікальних рослин. І в кожної з них своя історія. Серед безлічі колючок є настільки примхливі, що навіть не хочуть розмножуватися.

Сергій Червінко, кактусівник:

- Королевская ехеверия, которую нельзя трогать руками, потому что голубизна смазывается и не восстанавливается и довольно сложно размножить его листочками.

За пустельними рослинами, які постійно квітнуть - догляд цілодобовий. Найближчі помічники Сергія: онук і південноамериканський павук.

На кожному з горщиків латиною написані назви видів колючих красенів. У Сергія їх понад дві тисячі. Зізнається, міг би й більше мати, але місця не вистачає. Тому полює тільки за ексклюзивом. Для цього щороку їздить до країн Африки, в Аргентину, Чилі та Мексику. Потім розводить їх у власних теплицях.

Сергій Червінко, кактусівник:

- Вот это женское начало - это пестик, мужское начало это пыльца. Пыльца с одного растения переносится на пестик другого растения. И соответственно пыльца с этого растения переносятся на пестик этого. Называется перекрестное опыление.

Кактусівник дивується, коли хтось його переконує, що кактуси потрібні біля комп'ютерів, бо поглинають випромінювання. Таким покупцям колючих улюбленців не продає. Бо рослина гине від нестачі світла та свіжого повітря. Запевняє, справжня цінність кактусів - позитивна аура та гарна атмосфера там, де вони ростуть.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...