• Главная
  • З європейських математичних змагань юні вінничани привезли 14 нагород
09:00, 15 июня 2012 г.

З європейських математичних змагань юні вінничани привезли 14 нагород

У змаганнях ХІІІ Математичного кубка Європи, що пройшов у Парижі, традиційно взяла участь математична збірна України, сформована Вінницьким міським центром з інтеграції до європейського та світового освітнього простору.

У гострій боротьбі, що відбувалася на базі університету ядерної фізики ім. П’єра та Марії Кюрі, поряд з командами європейських держав виступили і 11 представників України: 9 учнів загальноосвітніх шкіл Вінниччини, студентка Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та викладач Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського.

Як повідомило Управління освіти і науки облдержадміністрації, очолювали команду педагоги Вінницького міського центру з інтеграції до європейського та світового освітнього простору: Відмінник освіти України, член Адміністративної ради міжнародного комітету математичних змагань, вчитель математики Ігор Кривошея та Заслужений учитель України Тетяна Збожинська.

Юні українці змагалися в пошуку виграшних математичних стратегій та в умінні розв’язувати комбіновані логічні задачі, демонстрували свої вміння як віртуози усного рахунку: кожних 15 секунд учасникам пропонувалася наступна задача для усного розв’язання.

Водночас у рамках заходу проходив і Салон математичної освіти і культури. Країни-учасниці змагань  презентували у власних павільйонах методичні розробки, напрацювання і здобутки вчительства своєї держави, завдяки яким розвиваються здібності і математичні обдарування дітей.

За підсумками міжнародного математичного змагання збірна команди України поповнила свою скарбницю перемог ще 14 нагородами, здобувши 6 золотих, 6 срібних і 2 бронзові медалі.

Нагадаємо, що вихованці Вінницького міського центру з інтеграції до європейського та світового освітнього простору з 2002 року є постійними учасниками Математичного кубка Європи.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...