• Главная
  • Вінницьких підприємців нагородили за святкування Дня Європи
11:20, 15 июня 2012 г.

Вінницьких підприємців нагородили за святкування Дня Європи

На засіданні виконавчого комітету Вінницької міської ради перший заступник міського голови Володимир Кістіон та секретар міської ради Сергій Моргунов від міської влади та всієї громади міста вручили подяки та пам'ятні подарунки керівникам підприємств, які допомагали в організації Дня Європи у Вінниці.

Про це повідомляє департамент у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради.

Вінницькі підприємства та організації дедалі частіше демонструють приклад суспільно свідомого бізнесу і активніше беруть участь у різних загальноміських програмах та заходах. Фінансова підтримка найбільших міських свят з позабюджетних джерел створює можливість їх організації на високому рівні. Відтак, вінницькі підприємці не лише допомагають фінансово в проведенні святкових заходів, а дарують справжнє свято вінничанам та гостям міста.

В організації Дня Європи У Вінниці допомагали 15 підприємств - від великих заводів до окремих бізнесменів. Всі вони на черговому засіданні отримали подяки та пам'ятні подарунки.

«Свято День Європи ми святкували вп'яте, і з кожним роком все більше вінничан долучається до заходів. Важливо й те, що на День Європи до нас вже приїжджає багато гостей з інших міст. Тому організація свята такого рівня відповідальна і важлива справа, і ми вдячні керівникам підприємств за реальну підтримку в цьому питанні», - говорить перший заступник міського голови Володимир Кістіон.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...