• Главная
  • Селяни Вінниччини не поспішають за грошима для корів
11:40, 19 июня 2012 г.

Селяни Вінниччини не поспішають за грошима для корів

Станом на 18 червня Міністерство аграрної політики та продовольства України спрямувало у регіони 1045,5 тисяч гривень на дотації аграріям за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Мінагрополітики України.

Понад 1,5 тисячі аграріїв України подали заявки на дотації за утримання та збереження молодняку ВРХ. Наразі за нею найактивніше звертаються господарі з Волинської, Львівської, Херсонської, Житомирської, Івано-Франківської, Рівненської областей.

Нагадаємо, що цього року держава передбачила близько 1 мільярду гривень дотацій селянам за збереження молодняку великої рогатої худоби. Так, за теля віком від 3 до 5 місяців – фермер отримає 250 гривень, віком від пів року і до 8 місяців – півтисячі, від 9 до 11 місяців – 750 гривень за голову. У подальшому бюджетна дотація у розмірі 250 гривень виплачуватиметься фізичним особам за кожні наступні три місяці його утримання до досягнення ним одинадцятимісячного віку.

Ці виплати здійснюються у рамках програми Мініагрополітики “Державна підтримка галузі тваринництва”. Таким чином, Уряд сподівається зупинити вирізання худоби та задати темп для збільшення поголів‘я,

Отримати дотацію фермер може за умов утримання молодняку великої рогатої худоби, який народився у нього в господарстві та збереження його до певного віку. Бажаючи стати учасником бюджетної підтримки мають звернутися до сільських рад.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...