• Главная
  • Вінницька 15-річна красуня перемогла на "Перлині країни-2012 (ФОТО)
13:20, 22 июня 2012 г.

Вінницька 15-річна красуня перемогла на "Перлині країни-2012 (ФОТО)

Юна вінницька модель агенції "Грейс" Яна Присяжна стала переможницею конкурсу краси "Перлина країни OPEN-2012". Дівчина - краща міні-модель країни

"Перлина країни" - перший конкурс краси для 15-річної Яни Присяжної. До цього дівчина грала в футбол та вивчала іноземні мови. Улюблений вислів Яни: «Життя смугасте, але кольори ми вибираємо самі».

В модельній агенції «Грейс» донька вчиться лише кілька місяців. Пішла туди лише для того, щоб навчитися гарно ходити. Раніше вона намагалася займатися танцями, але їй не сподобалось. Яна захоплюється футболом, але не професійно, просто любить грати в нього з хлопцями в дворі. Там у нах навіть чемпіонати свої проходять, - говорить мама Лілія Присяжна.

Конкурс "Перлина країни" проходив в Кіровограді, а фінальне шоу провели у місцевому дендропарку. У конкурсі змагались 30 учасниць у різних категоріях з усієї України. Свою красу дівчата презентували у трьох виходах - уніформі конкурсу (джинсах, фірмовій футболці та кросівках), національних костюмах та вечірніх сукнях.

- Рішення брати участь в конкурсі прийшло спонтанно. До участі готувались всього три дні. За цей час довелося пошити український національний костюм. Вийшов, на мою думку, дуже гарний. На перемогу я, якщо чесно, навіть не сподівалася. Більшість учасниць там з п’яти років займаються в модельних агенція, уже неодноразово брали участь в різних конкурсах краси , - розповідає Яна Присяжна.

В цьому році найкраща міні-модель країни закінчила восьмий клас Вінницької школи-гімназії№1. Дівчина вивчає три іноземних мови – англійську, польську та французьку.

- Взагалі я відправила Яну на конкурс лише для того, щоб вона трохи розкріпостилася. Дитина дуже скромна і не любить відстоювати свою думку. Вона навіть з села від бабусі втекла тому, що про її перемогу там почали говорити, - говорить Лілія Присяжна.
Яна Присяжна представлятиме Україну у жовтні на міжнародному конкурсі TV Star в турецькій Анталії.

Вінницька 15-річна красуня перемогла на "Перлині країни-2012 (ФОТО), фото-1
Вінницька 15-річна красуня перемогла на "Перлині країни-2012 (ФОТО), фото-2
Вінницька 15-річна красуня перемогла на "Перлині країни-2012 (ФОТО), фото-3
Вінницька 15-річна красуня перемогла на "Перлині країни-2012 (ФОТО), фото-4
Вінницька 15-річна красуня перемогла на "Перлині країни-2012 (ФОТО), фото-5
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...