• Главная
  • Купуємо житло: на що варто звернути увагу?
Новости компаний
23:37, 11 марта 2017 г.

Купуємо житло: на що варто звернути увагу?

Новости компаний

Якщо вас цікавить у каталозі https://lun.ua/ продаж квартир у новобудовах Львову, Вінниці або будь-якого іншого міста України, то обов’язково треба врахувати деякі нюанси при виборі омріяного житла, а не тільки керуватись ціною, яку пропонують забудовники. Існують основні моменти, якими можна керуватися в будь-якому випадку, особливо, якщо це технічні характеристики новобудови.

Треба визначитися з розташуванням будинку, в якому згодом, можливо, доведеться провести довгий час. Присутності поблизу промислових підприємств, завантажених автомобільних доріг або залізниць слід уникати, так як це абсолютно очевидні забруднювачі навколишнього середовища. А, крім того, такі сусіди ще й джерело підвищеного шуму.

Наступне, на що треба обов'язково звернути увагу - технологія, що використана при спорудженні будівлі. Сьогодні найбільш перспективними вважаються будинки з каркасом з монолітного залізобетону, оскільки такий метод гарантує максимально можливу сейсмостійкість, а їх довговічність може обчислюватися декількома століттями. Ще однією перевагою монолітно-каркасних будинків є велика гнучкість при проектуванні планувань апартаментів, що забезпечує найбільшу кількість варіантів квартир, а також просту зміну планування згодом, при появі такої необхідності.

Сильно впливає на рівень комфорту і вартість комунальних послуг. Це напряму залежить від матеріалу, з якого побудовані зовнішні стіни. Найкращою з точки зору екологічної безпечності вважається керамічна цегла, меншою популярністю користуються всілякі газобетонні, газосилікатні, керамзитобетонні блоки та проста силікатна цегла. Дуже важлива наявність і якість виконання робіт по утепленню фасаду такими ефективними матеріалами, як, пінополістирол і мінеральна вата.

Так чи інакше, але придбання власної квартири – дійсно важливий етап в житті людини. Тому при виборі нерухомості та купівлі необхідно мати хоча б деяке уявлення про те, на що в першу чергу слід звернути увагу.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...