• Головна
  • Тігіпко «знайшов» недоліки у роботі «прозорого офісу» Гройсмана
17:30, 26 червня 2012 р.

Тігіпко «знайшов» недоліки у роботі «прозорого офісу» Гройсмана

Віце-прем’єр-міністр, міністр соціальної політики вважає, що роботу «Прозорого офісу», розташованого на першому поверсі будівлі Вінницької міської ради, можна вдосконалити.

Про це він сказав на брифінгу по завершенню огляду роботи «Прозорого офісу» у Вінницю.

«Деякі моменти в прозорому офісі не відпрацьовані. Скажімо, я розмовляв з підприємцем, він прийшов сюди, отримує певну реєстрацію, але для того, щоб йому до кінця зареєструвати своє підприємство, йому потрібно піти ще у статистику, ще потрібно піти в податкову адміністрацію», - сказав він.

Тігіпко додав, що не розуміє, чому статистика, податкова адміністрація не може делегувати функції цієї однієї людини, щоб не ганяти підприємця.

«Хто головний сьогодні в країні? Я вважаю, що головний сьогодні в країні – це роботодавець – та людина, яка дає робочі місця і та людина, яка сплачує податки – всі інші повинні біля нього «танцювати», а не він біля них. Всі інші – це бюрократія в нормальному розумінні слова, яка повинна забезпечувати в першу чергу роботу. Я розмовляв з людиною. Яка не може щось вирішити – місяць не працює, це означає, що він місяць не сплачує нормальну заробітну плату і місяць не сплачує податки», - сказав він.

Віце-прем’єр зазначив, що сьогодні «з усіх боків потрібно було б допомогти бізнесу, але скільки б ми не говорили «халва в роті солодше не стане».

«Бізнесу потрібні конкретні справи, конкретні дії по підтримці. Я вважаю, що такий центр – це абсолютно конкретна підтримка для бізнес-середовища, коли людина-підприємець може прийти, зареєструватись, отримати усі дозволи, «мати під рукою» всі організації. З іншого боку – є контроль за цими організаціями, коли є конкретний час. Є конкретна дата, коли він повинен отримати те чи інше рішення і якщо йде прос рочка – цим займається мер, цим займаються адміністратори», - сказав він.

Тігіпко додав, що як зробити такі центри, як у Вінниці, в кожному місті, то це було б дуже добре для розвитку країни.

«Ми домовились з мером, що ми допоможемо до організувати програмний продукт, яким зможуть скористатись усі міста України», - резюмував віце-прем’єр.

Довідка

Центр адміністративних послуг "Прозорий офіс", який розмістився на першому поверсі адміністративної будівлі мерії Вінниці відкрито у жовтні 2008 року.

"Прозорий офіс" об'єднав у собі всі міські служби, відповідальні за надання адміністративних послуг городянам і Єдиний дозвільний офіс.

Крім того, на першому поверсі "Прозорого офісу" обладнано кабінети для прийому громадян посадовими особами мерії, а також терміналами для отримання необхідної інформації про діяльність міської влади або роботи служб Центру адмінпослуг.

В холі Центру обладнаний телефонними автоматами, банківським відділенням, а також системою бездротового зв'язку Wi-Fi, дає змогу жителям міста користуватися безкоштовним Інтернет-зв'язком.

Облаштування Центру адмінпослуг загальною площею близько 500 кв. м обійшлося майже в 1 млн. гривень, з яких 0,4 млн. гривень - кошти міського бюджету, інші - залучені позабюджетні кошти.

Тігіпко «знайшов» недоліки у роботі «прозорого офісу» Гройсмана, фото-1
Тігіпко «знайшов» недоліки у роботі «прозорого офісу» Гройсмана, фото-2
Тігіпко «знайшов» недоліки у роботі «прозорого офісу» Гройсмана, фото-3
Тігіпко «знайшов» недоліки у роботі «прозорого офісу» Гройсмана, фото-4
Тігіпко «знайшов» недоліки у роботі «прозорого офісу» Гройсмана, фото-5
Тігіпко «знайшов» недоліки у роботі «прозорого офісу» Гройсмана, фото-6
Тігіпко «знайшов» недоліки у роботі «прозорого офісу» Гройсмана, фото-7
Тігіпко «знайшов» недоліки у роботі «прозорого офісу» Гройсмана, фото-8
Тігіпко «знайшов» недоліки у роботі «прозорого офісу» Гройсмана, фото-9
Тігіпко «знайшов» недоліки у роботі «прозорого офісу» Гройсмана, фото-10
Тігіпко «знайшов» недоліки у роботі «прозорого офісу» Гройсмана, фото-11
Тігіпко «знайшов» недоліки у роботі «прозорого офісу» Гройсмана, фото-12
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...