• Головна
  • У «Вінницягаз» «вичислять» своїх працівників, які займаються здирництвом
17:30, 2 липня 2012 р.

У «Вінницягаз» «вичислять» своїх працівників, які займаються здирництвом

Публічне акціонерне ртовариство «Вінницягаз» проведе службове розслідування стосовно звинувачень у вимаганні коштів за встановлення безкоштовних лічильників газу.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Вінницягаз».

Виконувач обов'язків голови ПАТ «Вінницягаз» Олексій Войтенко розпорядився провести службове розслідування з приводу звинувачень у здирництві працівників Вінницького міжрайонного управління газового господарства під час встановлення безкоштовних лічильників природного газу, що були опубліковані в засобах масової інформації.

Законом України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» передбачено що до 2018 року газові лічильники мають встановити усі споживачі природного газу. А тим, хто не може профінансувати роботи власним коштом, лічильники буде встановлено за рахунок суб’єктів господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території, за рахунок відповідного бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством.

На виконання цього законну фахівцями ПАТ «Вінницягаз» було розроблено Програму оснащення житлового фонду області лічильниками природного газу, яку затвердила обласна державна адміністрація. Тому вимагання оплати робіт із встановлення лічильника, чи вартості його самого є порушенням згаданого закону.

За словами директора Вінницького міжрайонного газового господарства Олега Білонова, нині виконання Програми відбувається за планом. Протягом 2012-го року у Вінниці та Вінницькому районі буде встановлено понад 7 тисяч лічильників. А будь-які скарги на виконавців будуть вивчені керівництвом і по них будть прийматись рішення.

«Зі виявленими фактами громадяни можуть звертатись до мене особисто, або на телефон «гарячої лінії» за номером 68-82-60. Ми проведемо службове розслідування і винних буде покарано», - повідомив О. Білонов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...