• Головна
  • Липовецькі абітурієнтам дадуть нові шкільні атестати замість «липових»
11:40, 5 липня 2012 р.

Липовецькі абітурієнтам дадуть нові шкільні атестати замість «липових»

Сьогодні, 5 липня, одинадцятикласники Липовецької школи отримають нові атестати заміть недійсних, які їм вручили на випускному.

За словами начальника обласного управління освіти Ігоря Івасюка, проблему, що виникла, вирішили оперативно. Державне підприємство “ДЦПІТ” надрукувало нові атестати. За ними вже виїхав чиновник із управління освіти. Передрук атестатів для випускників підприємство, що допустило помилку, зробило безкоштовно.

Свідоцтва про закінчення 9-х класів випускники отримали без помилок. А ось 11-класники “постраждали”. Водночас, “медалісти” отримали “нормальні” 7 атестатів із відзнакою”.
Нагадаємо, що 51 випускнику Липовецької школи на Вінниччині видали атестати без підпису директора школи. Тож під час подання документів  до вищих навчальних закладів в абітурієнтів виникли проблеми:  в приймальних комісіях атестати визнали недійсними.

“Держпідприємство “ДЦПІТ”, яке займається друком документів, визнало, що при друці атестатів для Липовецької школи відбувся технічний збій. Вінниччина непоодинока – були помилки й в інших областях. Свідоцтва про закінчення 9-класів випускники отримали без помилок. А ось 11-класники “постраждали” – 51 свідоцтво вийшли з друку без підпису директора школи. Водночас, “медалісти” отримали “нормальні” 7 атестатів із відзнакою”, – відзначив І. Івасюк.

Він додав, що проблема випускників вирішується в оперативному порядку. ДП “ДЦПІТ” вже надрукувало нові атестати. За ними вже виїхав чиновник із управління освіти. “І вже завтра атестати будуть у випускників”, – наголосив І. Івасюк.

Очільник вінницьких освітян підкреслив, що передрук атестатів для випускників підприємство, що допустило помилку, робить безкоштовно.

Нагадаємо, випускникам Липовецької школи на Вінниччині видали атестати без підпису директора школи. Відтак, документи не дійсні і виникли проблеми із поданням документів до вищих навчальних закладів, де такі атестати приймати відмовляються. Коли помилку виявили чиновники від освіти, недійсні документи забрали. А атестати без директорського підпису відправили до Міністерства освіти України

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...