Готові ризикнути квадратними метрами?

Ви б лягли під ніж хірурга-самоучки? А гальма авто довірили б слюсарю без освіти?То хіба не ті самі правила діють у випадку з нерухомістю?

Слово «ріелтор» у багатьох викликає скептичну усмішку. Мабуть тому, що доводилося чути про дилетантів чи навіть особисто контактувати з людьми низького рівня кваліфікації. Грубощі, відсутність етики і поваги до співрозмовників, шахрайство, тотальний брак правових знань – це ще не всі побічні ефекти такої співпраці.

Професійний ріелтор – обов’язково є членом Асоціації фахівців з нерухомості України (АФНУ). Чому? Бо цінує власну репутацію і шанує своїх клієнтів! Членство в АФНУ дає доступ до великої бази даних та електронних сервісів, гарантує постійне навчання та участь у національних і міжнародних тренінгових програмах, надає право на всебічну правову підтримку, мотивує підвищувати власну кваліфікацію.

Що це дає клієнтові? Передусім захист! АФНУ зацікавлена в позитивному іміджеві кожного свого представника, зрештою відповідає за його дії. Ріелтор із сертифікатом асоціації – це людина з багажем спеціальних і правових знань, яка постійно моніторить ринок нерухомості, знається на його тенденціях.

1 (1) (1)

Погодьтеся, квадратні метри – річ не дешева, аби довірити її першому-ліпшому. Не будьте легковажними! Запитайте свого ріелтора про АФНУ!

https://www.facebook.com/vro.asnu

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов