• Головна
  • У Вінниці триває міжнародна конференція по використанню IT-технологій в системі управління містом
13:20, 27 липня 2012 р.

У Вінниці триває міжнародна конференція по використанню IT-технологій в системі управління містом

27 липня, у Міжнародний день системного адміністратора, учасники конференції «Смарт-сіті» знайомитимуться із напрацюванням Вінниці у сфері управління.

26 та 27 липня з ініціативи Вінницької міської ради у співпраці з Програмою розвитку ООН (UNDP), а також Асоціацією «Міста електронного врядування України» та КП «Інститут розвитку міст» у Вінниці триватиме конференція «Smart city: електронні технології для забезпечення розвитку локальної демократії та сталого міського розвитку». Фахівці у галузі інформаційних технологій ряду обласних центрів України, а також експерти з Грузії, Естонії, Словаччини та Польщі обговорюватимуть концепцію «розумних міст» (Smart City) та обмінюватимуться кращими практиками між містами.

27 липня, у Міжнародний день системного адміністратора, учасники конференції «Смарт-сіті» знайомитимуться із напрацюванням Вінниці у сфері управління. Так, наприклад, відбудеться знайомство із алгоритмами роботи Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» та впровадження Центрів адміністративних та соціальних послуг на території міста, які запрацюють вже восени. Крім того, фахівці у сфері інформаційних технологій ознайомляться із роботою відділу оперативного реагування «Цілодобова варта», із системами внутрішньої та зовнішньої комунікацій тощо.

«Ми презентуємо і багато інших речей, які в нас вже є напрацьовані на сьогодні, - говорить Володимир Гройсман. – Такі технологічні речі дозволяють спростити та полегшити життя мешканців з одного боку, з іншого боку – роблять послуги доступними, прозорими, зрозумілими для жителів міста і відповідним чином роблять владу прозорою та достатньо ефективною».

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...