• Головна
  • Троє вінничан потрапили в реанімацію через випивку
17:40, 30 липня 2012 р.

Троє вінничан потрапили в реанімацію через випивку

27 липня до Вінницької міської лікарні швидкої допомоги було госпіталізовано 50-річного чоловіка з діагнозом «отруєння сурогатом алкоголю». Потерпілого швидка забрала прямо від озера біля олієжиркомбінату, де той відпочивав.  Зі слів лікарів потерпілий перебуває у вкрай важкому стані.

Того ж дня з таким же діагнозом до Крижопільської райлікарні поступив 40-річний чоловік. Зі слів потерпілого, отруївся він горілкою невідомого походження. Нині чоловік у важкому стані перебуває в реанімації.

28 липня до  відділення швидкої допомоги у Крижополі поступив 30-річний житель села Крикливець з діагнозом «гостре побутове отруєння сурогатом алкоголю». Нині потерпілий знаходиться без свідомості в реанімаційному відділенні, – повідомили у прес-службі ТУ МНС в області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення