• Головна
  • Прокуратура каже що в'язня на Вінниччині не били, у нього виразка
11:20, 31 липня 2012 р.

Прокуратура каже що в'язня на Вінниччині не били, у нього виразка

Прокуратурою Вінницької області проведено перевірку інформації щодо можливих катувань засудженого, який відбуває покарання у Літинській ВК № 123. Дані, які викладені у інформації правозахисної групи, не знайшли свого підтвердження.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області.

Нагадаємо, 26 липня у Вінницької провозахисної групи зявилась інформація про побиття засудженого у Літинській ВК № 123.

Установлено, що вказана особа на сьогодні перебуває у міжобласній лікарні при Стрижавській ВК № 81 з захворюванням виразкової хвороби шлунку в стадії загострення. Засуджений повідомив, що адміністрацією колонії фізичний та психологічний тиск до нього не застосовувався, конфлікту з іншими засудженими та адміністрацією установи не було. Виникнення поверхневого синця, виявленого у нього на тілі, пояснює падінням внаслідок власної необережності. Станом лікування задоволений та претензій до медичних працівників Літинської і Стрижавської виправних колоній немає.

Зазначене повністю підтверджується зібраними матеріалами, у тому числі, поясненнями представників адміністрації Літинської виправної колонії та інших засуджених, які разом з ним відбувають покарання. Оглядом, який здійснили фахівці, насильницьких тілесних пошкоджень не виявлено. Про це свідчать фотографії, зроблені під час перевірки, за згодою засудженого, які знаходяться у прес-службі прокуратури Вінницької області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...