• Головна
  • На Вінниччини вкотре працююче підприємство потрапило під рейдерів
15:07, 8 серпня 2012 р.

На Вінниччини вкотре працююче підприємство потрапило під рейдерів

Інформація про рейдерські атаки на діючи підприємства області регулярно з’являється у ЗМІ. Складається враження, що на сьогоднішній день абсолютно не достатньо працювати, виплачувати людям зарплату та відраховувати податки до місцевого бюджету. Інакше, як можна пояснити, що одного (далеко не чудового для власника дня), з’ясовується – підприємство вже не твоє.

Так може статися і з ТОВ «Дніпровторстальмет», яке не один рік успішно працює на території Вінниччини за за три роки у бюджет сплачено більш нуж 5 млн податків, підприємство забезпечувало робочими місцями десятки українців.)

18 травня 2012 року директор ТОВ «Дніпровторстальмет» дізнався про те, що державним реєстратором Утюк Андрієм Вікторовичем було здійснено реєстраційну дію, а саме – відмітку про втрату оригіналів установчих документів ТОВ «Дніпровторстальмет» . Тоді як ці документи Товариство не втрачало. А директор Товариства із відповідними заявами до державного реєстратора не звертався. Натомість, «з’явилася» вінничанка із «ліповою» довіреністю, яка виявила бажання отримати у реєстратора відновлені документи.

Дізнавшись про наведені вище обставини керівництво товариства звернулося з відповідною заявою про вчинення злочину до УБОЗ УМВС України у Вінницькій області. Тим більш, що установчі документи не втрачалися, а належним чином зберігаються у директора товариства «Дніпровторстальмет».

Наразі, аби довести що підприємство і справді належить його власникам юристам доведеться пройти складний шлях (який може тривати роками). В той же час, працівники підприємства, яких лише на Вінниччині декілька десятків бояться втратити роботу.

9 серпня о 10 годині робітники ТОВ планують пікетувати Вінницьку обласну державну адміністрацію, сподіваючись що місцева влада зверне увагу на те що відбувається на теренах регіону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...