18:00
24 липня
Вінницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України звинуватило у бездіяльності дві міські ради області – Барську та Тульчинську.
Як повідомляє прес-служба відомства, органи самоврядування не прийняли рішення про створення у своїх містах ритуальних служб. А це, на думку інспекторів АМК, «могло призвести до недопущення конкуренції на ринку ритуальних послуг у межах міст».
«Відповідачі визнали та припинили порушення», – йдеться в повідомленні прес-служби АМК.
Коментарі