18:00
24 липня
Виконавчий комітет Вінницької міської ради прийняв рішення про відзначення Дня знань, проведенням свята «Здраствуй школо!».
Про це йдеться в рішенні виконкому Вінницької міськради № 1909.
Виконком міської ради затвердив видатки в сумі 90 тис. гривень на проведення в серпні – вересні свята «Здраствуй школо!». Зазначену суму розподілять на три частини. 22 тис. гривень міськрада сплатить за оренду сценічних конструкцій на 5 майданчиках, 43 тис. гривень за оренду світло- та заукообладнання для цих сцен і 25 тис. гривень заплатять за проведення концертної програми.
Коментарі