
17:32, 23 серпня 2012 р.
Вінницькі бадмінтоністи у Харкові зайняли весь п’єдестал
У Харкові 17–20 серпня проходили міжнародні змагання з бадмінтону серед молоді, юніорів і юнаків. Вихованці ДЮСШ № 2 Вінницького міського спорткомітету здобули тут аж 9 нагород різного ґатунку.
Особливо вражаючим виявився виступ вінничан у одиночному молодіжному розряді – у ньому наші хлопці посіли перші три сходинки. Чемпіоном став Владислав Гуркало, срібним призером – Максим Косован, бронзовим – Артем Іордатій.
У турнірі юніорів відзначився Артем Ткачук. В його активі – одразу три медалі. Вінничанин став другим у одиночці і переміг у парній і змішаній категоріях.
Базою для підготовки бадмінтоністів міста над Бугом є спорткомплекс “Здоров’я”, що по вул. Примакова на Старому Місті. Там з усіма бажаючими юнаками і дівчатами безкоштовно проводять заняття досвідчені тренери МДЮСШ № 2.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Мобільні команди медиків працюватимуть у найбільш віддалених громадах 7 областей для вакцинації дітей проти кору
Новини компаній
10:00
Вчора
08:25
14 грудня
ТОП новини
Оголошення
16:51, 5 грудня
05:55, 10 грудня
05:55, 10 грудня
13:56, 9 грудня
Коментарі