• Головна
  • На Вінниччині запустили реконструйований цукровий завод
17:33, 18 вересня 2012 р.

На Вінниччині запустили реконструйований цукровий завод

У с. Городківка Крижопільського району Вінницької області розпочав сезон цукроваріння «Крижопільський цукровий завод».

Свято запуску заводу відбулось за участі місцевих жителів, для яких цей завод є важливим з огляду на забезпечення робочими місцями та розвиток самої Городківки.

За словами державного діяча Петра Порошенка, на заводі була проведена повна комплексна реконструкція. Завдяки інвестиціям у 253 млн гривень завод переведений з дорогого російського газу на вітчизняне вугілля.

«Сьогодні внаслідок вашої і нашої спільної роботи потужність заводу зросла з 5 до 8, а буде доведена до 10 тисяч тонн переробки цукрового буряку за добу. Це означає, що тут побудовано 2 нових заводи. Левову частину цієї надзвичайно важкої роботи зробили людина, яка усе своє життя віддала українській землі – Олексій Іванович Порошенко», - сказав П.Порошенко.

Він зазначив, що цього року урожайність, цукристість гірша ніж у минулому році, але завод працює, буряк збирається.

«Цей рік був екстримально важким через погодні умови, адже кількість опадів була удвічі менше, ніж в минулі роки. Що можна цьому протиставити – інтенсивні технології – коли є сучасна техніка, коли є сучасні засоби захисту рослин, коли є ефективні добрива, коли є головне – ефективні високоплачувані кваліфіковані робочі руки. Тоді, навіть відсутність дощу не є катастрофою. Подивіться на Олексія Івановича – він нічого ні в кого не просить, як би важко не було - він працює – і це є справжній український характер. Я пишаюсь своїм батьком», - сказав П.Порошенко.

Присутній на святі заступник керівника з економічних питань ПК «Поділля» Олексій Петрович Порошенко поставив у приклад як потужності самого цукрового заводу, так і соціальну відповідальність керівництва перед громадою.

«Зараз я проживаю у Крижополі і багато їжджу по селах – там багато занедбаних шкіл, медичних пунктів і я щасливий, що є людина, яка може і здатна допомогти селам. Це людина соціально відповідальна, яка досягає найвищих стандартів у веденні бізнесу, виплачує найвищі паї за оренду землі, більше 3 мільйонів гривень на рік витрачає на соціальні програми – ця людина Олексій Іванович Порошенко. Він хоче щоб ці високі стандарти були впроваджені по усій Україні», - сказав О.Порошенко.

Згадав минуле заводу депутат Вінницької облради Григорій Заболотний.

«Ще не так давно розглядалось питання – працювати цьому заводу чи ні. Сьогодні це найсучасніший, один з високопродуктивних заводів на Україні, який може переробляти до 10 тисяч тонн цукрових буряків за добу. Про такі потужності ми ще 7-8 років тому могли лише мріяти», - сказав Г. Заболотний.

На завершення свята директор Крижопільського цукрового заводу Валентин Панчук заявив: «цукровий завод у Городківці – запущений і отриманий перший цукор!», а Олексій Іванович Порошенко додав: «лише разом з вами ми можемо творити чудеса і пишатись результатами (звернувся до людей – ред.)».

Довідка.

Крижопільський цукровий (Вінницька область) введено в експлуатацію в 1980 році.

92,39% акцій ПАТ "Крижопільський цукровий завод" володіє "Продовольча компанія" Поділля", що входить у структуру «Укрпромінвест», який очолює Олексій Порошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...